Sitemizde şuan toplam 3031 film bulunmaktadır.

Dostumun Yolculuğu – A Dogs Journey 2019 1080p Türkçe Altyazı izle

0
( Yüksek Kalite ) Fragman Tek ViD Tek OD Tek MRYorum yap

37
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Dostumun Yolculuğu – A Dogs Journey 2019 1080p Türkçe Altyazı izle

“Bir Köpeğin Yolculuğu” en tatlı köpek filmlerinden biri mi, yoksa en kötülerinden biri mi? Genellikle ikinci okumayı tercih ederken, arada sırada awws ile karışık nazik koklamave gösterimi sırasında çıkan kıkırdama, izleyicilerin çoğunluğunun, filmin 2017 selefi “Bir Köpeğin Amacı” nı kullandıkları gibi anlaşılır derecede yalın olacağını ileri sürüyor. Film başına ortalama dört ila beş köpek, bazen açıkça söylenemez modalarda – cidden, ona ihtiyacınız olduğunda John Wick nerede? Ve yine de, görsel olarak esinlenmemiş ve ideolojik olarak muhafazakar olduğu kadar, kısa bir tasma üzerinde (kendim de dahil olmak üzere) bir tanesini tutan dizi hakkında düşünmeye başlayan bir şey var gibi görünüyor. Anlaşılan, çok az kişi, bazı köpeklerin ve insanların yaşam için birbirlerine yönelik olduğu sinsi önerilere karşı bağışıklık kazanıyor. Bu, gerçekten de TV ustası Gail Mancuso’nun Lasse Hallström’ün yönettiği atalarının pençe izlerini, köpek cinayeti ölüm çizgisi ile takip eden “A Dog’s Journey” in arkasındaki felsefedir . (Her köpek seven sinemasinin en değerli web sitesi “DoesTheDogDie.com”, bu filmlerle gezintiye çıkmış olmalı.) Ve “spoyler uyarısı” nı ağlamadan önce, dört ayaklı kürklü dostlarımızın montaj cesetlerinin hecelendiğini biliyorum. bu gözyaşçıları tam olarak yanlış bir şey değil. W. Bruce Cameron’un en çok satan romanlarından uyarlanan şurup filmi bir Budist felsefesini izler, bir köpeğin ruhunun yeni sevimli bir yavru köpeğin vücudunda yeniden doğduğu bir dünyayı hayal eder (her nasılsa, bir kadın , Josh Gad tarafından seslendirilir) ) ve orijinal insanını sonsuzluğa doğru takip eder.

“Yolculuk”, “Amaç” ın kaldığı yerden devam ederek bizi sakin bir Ortabatı çiftliğine bıraktı ve inanılmayacak kadar sağlıklı çift Ethan ( Dennis Quaid ) ve karısı Hannah ( Marg Helgenberger ) tarafından yönetildi . Onların kaygısız “Boss Dog” Yakışıklı Büyük Pireneler Bernese Dağ Köpeği Bailey, pitoresk tarlalarda koşar ve mutlu bir şekilde kendi kuyruğunu kovalar. daha sonralar), çiftin ağır içen dul eşi Gloria ( Betty Gilpin)). Bailey fotoğraftan yeterince yakında çıkıyor – zavallı Patron Dog’da kanserli bir yumru var – ancak derhal, yaramaz Beagle’ın bedenine döner ve Ethan’a verdiği sözü tutmak için 11 yaşındaki CJ ile tekrar birleşir. Artık ihmalci Gloria ile dedesinden uzaklaşan CJ, Molly’deki her çocuğun ihtiyaç duyduğu rahatlığı ve desteği bulur.

Bailey, sürekli bir döngüde ölürken kararlı köpeğimiz tekrar tekrar geri döndü: bir keresinde, yol kenarında bir marketten (veya “atıştırmalıklardan yapılmış bir ev”) ve sonra da aralarında “aperatiflerden yapılmış bir ev” olarak yaşayan Afrika Boerboel Büyük Köpeği olarak snippy Terrier Max. Bu arada, CJ kendi dönüşümünü yaşar ve kendisini New York şehrinin affetmez sokaklarında şiddetli bir sahne korkusu vakasıyla tomurcuklanan bir müzisyen olarak bulur. Molly’nin korkunç ölümünden sorumlu tehlikeli bir takipçi olan bir dizi kötü erkek, sevgili çocukluk arkadaşı Trent ( Henry Lau ) üzerine tökezleyip aşık olana kadar güvensizliğine yardımcı olmuyor . (Hangi ıslak burunlu karakterin birleşmeyi bir pençe sarsıntısı ve kuyruk sopasıyla ustalaştığını tahmin et?)”Yolculukta” dolaşmak için yeterli miktarda zekâ olduğundan emin olun, kakao, yüz yalama ve sürekli yiyecek arayışı çevresinde güzel köpek mizahı ile tamamlayın. Ancak film, bazı yaşam krizlerinin üzüntüsü ve umutsuzluğu ile başa çıkarken, beklenmedik bir ölümcül hastalık vakası, özellikle bu konuda iyi düşünülmüş durumda; garip bir şekilde, diğerlerine hak ettikleri empati ve ciddiyetle muamele etmekten mahrum kalıyor. Cameron, Maya Forbes , Cathryn Michon ve Wallace Wolodarsky tarafından yazılmıştır.Öykü, yas ve alkolizm acımasız bir tek boyutlu muamele gören, kâğıt ince bir karakter olan Gloria’ya tamamen düşmanca davranıyor. Trent’in altın kazı yapan eski bir kız arkadaşı, benzer bir karikatürize edilmiş vizyonun elinde acı çekiyor. Yine de hiç kimse, nüans veya incelik için dünyanın mutlak ürün ve kötülüklere bölündüğü böyle bir filme gelmiyor. “Journey” in düz görsellerinin ve reçeteli zevklerinin arkasına bakabilirseniz, sonsuza kadar sadık pooches’ları tarafından bulunan ve kaldırılan, yeterince zorlayıcı, kaybedilen ruhlar masalıyla devam edebilirsiniz. Bu dünyada ve ötesinde.

Tür: Genel

Yapım: 2019

IMDB Puanı: 8.8

Yönetmen: Gail Mancuso

Oyuncular: Dennis Quaid , Betty Gilpin , Kathryn Prescott , Marg Helgenberger , Josh Gad , Abby Ryder Fortson , Jake Manley , Kevin Claydon , Arlene Duncan , Henry Lau

BENZER FILMLER
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Dostumun Yolculuğu – A Dogs Journey 2019 1080p Türkçe Altyazı izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Dychoag - 1 ay önce demiş ki:

    dosage of ivermectin for dogs Canada Cialis 40 Mg