Sitemizde şuan toplam 3031 film bulunmaktadır.

İstilacı Zim Karanlık Tehdit – Invader ZIM Enter the Florpus 2019 1080p Türkçe Dublaj izle

0
( Yüksek Kalite ) Fragman Tek ViD Tek OD Tek MRYorum yap

76
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
İstilacı Zim  Karanlık Tehdit – Invader ZIM Enter the Florpus 2019 1080p Türkçe Dublaj izle

Zim geri döndü ve Netflix’in Invader Zim: Hepimize Florpus’a yeni bir mahkum getirmeye hazır .

En iyi çizgi roman çalışması olan “ Homicidal Maniac Johnny ” başlıklı Jhonen Vasquez, 00’ların başında bir karikatürü Nickelodeon’a atmak için garip bir seçim gibi görünüyor.

2000’lerin başında Nickelodeon çizgi dizisi, Hey Arnold! , Catdog , Rugrats ve The Wild Thornberrys – kendi başlarına bütün harika karikatürler ve hepsi Jhonen Vasquez’in Rick ve Morty ile Rugrats’tan daha çok ortak göründüğü animasyonlu bir kara komedi programı olan Invader Zim’in kendi adımından inanılmaz derecede farklı .

Yine de, Nickelodeon daha eski bir demografik yapı için karikatürler arıyordu ve Vasquez’in Dünya’daki bir uzaylı yaşamıyla ilgili attığı adım neredeyse hiç bir zaman adım adım gerçekleşti.Ama belki de Nickelodeon idarecileri, Irk gezegeninden Zim adında megalomaniakal bir uzaylı hakkında, sevimli ve zor yetenekli robot köpeği / serventiyle birlikte olan, megatoryalı bir uzaylı hakkında bir yıkıcı, korku-korku şovu olan Invader Zim ile olanlara tam olarak hazır değildi. Gir, Dünyayı fethetmek ve insan ırkını köleleştirmek için görevde.

Eleştirmenlerden gelen yüksek övgüye rağmen – o zamanlar çocuk programlamasının sınırlarını zorlayan gösteriyi övmeye meyilliyken – ve aday gösterimleri ve ödülleri kazandı, Nickelodeon ikinci sezonunu bitirmeden önce gösteriyi iptal etti.
Yine de, iptal edilmesine rağmen, gösteri, çeşitli popüler çizgi romanların, oyuncakların ve diğer malların çoğalmasına neden olan hayranların popülerliğini sürdürdü ve yaygın olarak bir kült klasik olarak kabul edildi.

Nickelodeon ve Netflix’in yepyeni bir filmle bize hayranlarını geri getirdiği, Invader Zim: Florpus’a girin . Aşağıdaki teaser fragmanını izleyin!Filmin resmi özeti, Zim’in yüce liderlerinin hiçbir zaman Dünya’ya gelme niyetinde olmadıklarını keşfettiği ve hayatındaki ilk kez insanlık düşkünlüğünün büyük kırılması olan kendisinde güvenini kaybettiği şeklinde anlatıyor. bekliyor.

Gösteriyi izleyen taraftarlar, Irken liderlerinin aslında Zim’i Dünya’ya bir şaka olarak gönderdiklerini zaten biliyorlardı; bu, Zim’in kendisinin farkına vardığı ilk kez olacak. saati.

Film, Invader Zim yazar ve yaratıcısı Jhonen Vasquez tarafından yazılacak ve aynı şekilde Zim, Richard Girit ve Dib’in sesi olarak Andy Berman’ın sesi olan Rikki Simons’un da rolünü alacak. Ayrıca Rick & Morty’nin yaratıcısı Justin Roiland gibi oyuncu kadrosunda birkaç yeni ses olacak.

Tür: Genel

BENZER FILMLER
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?