Sitemizde şuan toplam 3031 film bulunmaktadır.

Truman Show 1998 1080p izle

0
( Yüksek Kalite ) Fragman Tek ViD Tek OD Tek MRYorum yap

20
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Truman Show 1998 1080p izle

Yaklaşmakta olan ölüme karşı titizlikle içten, sevimli, gevşek bacaklı bir dost olan Truman , Katalan yönetmen Cesc Gay’ın gerçek ihracat potansiyeline sahip ilk unvanıdırbüyük posterinin çekilmesine rağmen, Arjantinli lider adam Ricardo Darin’in Pedro Almodovar’ın favorilerinden biriyle eşleşmesi karakter oyuncuları, Javier Camara, çoğunlukla İspanyolca konuşan izleyicilere oynayacak. Filmin önemli bir kusuru, iletişimsel olmayan erkeklerin duygusal travma ile nasıl başa çıktıklarını göstererek schmaltz faktörünü hafife alma girişimi sırasında, ters etki bazen elde edilir – baskılan erkek gözyaşı sıkıntısı üzerine yapılan her yakın çekimde, çok uzun bir süre boyunca atılanlar.Ama bu, bizi, bizi en çok geri döndürdüğü sıklıkta geri kazanan bir filmin zaman zaman dikkatini dağıttı. Temel olarak, bazı iyi senaryo yazımları ve arkadaşların, ailenin ve ailenin temasını çevreleyen bir dizi algısal komedi çeken sahnede daha hassas davranma sayesinde. meslektaşları, tanıdıkları, sevdikleri veya sevmedikleri birisinin yaşamaya yalnızca birkaç hafta veya ay kala kaldığı fikrini ele alırlar. Toronto prömiyerinin ardından San Sebastian’da müthiş bir ev kalabalığına oynayan Truman , İspanya, Latin Amerika ve Avustralya, Avrupa ve Yunanistan’daki distribütörlerle yapılan anlaşmalarla işaretlenmiş olan Latin Amerika dışındaki potansiyeli ile satış haberi hazırladı. Arjantin’in ortak yapım bölgesinde, TrumanDisney tarafından piyasaya sürülecek – ve birçok yönden, onun itibari köpek co-star ile bu çok büyümüş eski moda bir Walt Disney canlı aksiyon filmi üzerinde bir alacak olan Greyfriars Bobby bir 21 st gittikleri ülkelere refah Sanatevi kalabalık

Acayip bir öğretmen olan Tomas (Camara) ‘nın kardan eve ve nükleer ailesinden Kanada’nın herhangi bir yerindeki Madrid’e gittiğini gördüğümüz, en güzel arkadaşı olan A’dan Z’ye bir seyahat dizisi ile başlayarak en iyi arkadaşının şirketinde dört gün geçirmeyi planlıyor tiyatro oyuncusu Julian (Darin), Truman’ın katılması biraz zaman alıyor. Yine de, bu yavaş yapının tersine, filmin Julian’ın çalışamayan kanser teşhisi konusunu gerçekleştirmesini sağlaması, ilk on beş dakika içinde, çoğunlukla ikincisinin köpeği, kibirli, hafif tarzlı boksör Truman’ın aracı aracılığıyla, bizim üzerimizde çalınmasına izin veriyor. Julian’ın evlat edinmeye hazır olması konusunda endişeli olan kişi.

Öncül kurulduktan sonra – ve Julian’ın ateşli kuzeni kadın kuzeni Paula (Fonzi), ayrılan Tomas için tamamen güvenilir olmayan bir aşk ilgisi ve yaklaşmakta olan perde aramasına her iki erkeğin tepkisi için bir folyo sunması için tanıtıldı. Sadece acıyı değil, aynı zamanda yüzündeki ölüme baktığımız zaman tekmeleyebileceğimiz gariplik veya düz utançları keşfeden eskizlerden biraz daha fazlası olan bir dizi sahneye.

Kendi tabutunu seçme konusunda nasıl gidiyorsun? Ya da, yaşlanacak köpeği üstlenecek doğru kişiyi bulmak, her halükarda, seni çok az yaşayabilir mi? Ya da uzun süredir devam eden bir teatral rolden bir oyuncuyu işten attığı için ölüyor ve performansı etkilemeye başlıyor? Gay ve Aragay’ın senaryosu, dokunuş, mizah ve nüans ile ilgili sorunları araştırıyor – göze çarpmayan anlar, Julian’ın tiyatro sahnesinde (usta İspanyol aktör Jose Luis Gomez tarafından paha biçilmez bir cameo içeren) yapımcısı ile sahneleniyor. Öğrenci oğlu Luis’e (Pla) yolda olduğunu ve Julian’ın yakın zamanda karısıyla yattığı başka bir aktör (popüler İspanyol aktör Eduard Fernandez) ile karşı karşıya olduğu bir restoranda taze, orijinal bir sahne söylemeye çalışır.

Yaşam ve ölüm konusunda bilge olan Truman , zaten aşırı kullanılmış bir hissiyat düğmesini ısrarla zorlayan, çınlayan, melankolik bir gitar müziği tarafından biraz hayal kırıklığına uğradı. Ve Camara’nın karakterinin Tomas’ın duygusal bir seslendirme panosundan, Julian’ın cesaretine bastırılmış, korkutucu bir aynadan ya da aptalca bir yüzden ölüme bakma girişiminden çok daha fazla olduğunu asla hissetmiyoruz. Ama en azından inanılan bir ayna ve yine de Darin, muhtemelen çok fazla rekabet olmadan en iyi şekilde sunulan çarpıcı bir performans sergiliyor.

Tür: Genel

Yapım: 1998

IMDB Puanı: 8.5

Yönetmen: Peter Weir

Oyuncular: Jim Carrey , Laura Linney , Ed Harris , Noah Emmerich , Natascha McElhone , Brian Delate , Peter Krause , Judy Clayton , Don Taylor , Heidi Schanz , Angel Schmiedt , Fritz Dominique

BENZER FILMLER
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?