Sitemizde şuan toplam 3031 film bulunmaktadır.

Ayla

0
( Yüksek Kalite )
10
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Ayla

Gişeleri kasıp kavuran 2017 yapımı bir yerli film olan Ayla izle sonunda full hd kalitesinde yayına girmiştir.

Kısaca hikayesi ise şu şekilde gelişmektedir. Ayla adındaki küçük bir kız ile türk subayının arasında geçen dramatik ve gerçek bir olaya tanıklık ediyoruz. Kore savaşı sırasında bu ülkeye gönderilen Türk askeri birliğinde görevli olan Süleyman (İsmail Hacıoğlu), savaşın ortasında kalmış küçük bir kız bulur. Bu kızı ilk gördüğünde içinde farklı duygular hisseden Süleyman, ona bir baba şefkati ile yaklaşır ve yanına alır. Kimsesi kalmayan bu bi çare kız artık ona emanettir. Savaş sona ermiştir ve eve dönüş vaktidir. Süleyman Ayla’yı yanında Türkiye’ye götürmek ister ancak, bu isteği ilgili makamlarca karşılıksız kalır.

İçinde bir upte gibi kalan bu acı ile kızı kore’de bırakmak zorunda kalır ve vatana geri döner. Aradan uzun yıllar geçtikten sonra bu iki insanın kaderi yeniden kesişecektir. İnanılmaz başarılara imza atan ödüllü bir türk filmi olan Ayla izle aileniz ile birlikte izleyebileceğiniz ender bulunur filmlerden birisidir.

Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.

Tür: Genel

IMDB Puanı: 9.0

Yönetmen: Can Ulkay

Oyuncular: Çetin Tekindor, Ismail Hacioglu, Kim Seol, Kyung-jin Lee

BENZER FILMLER
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?