Sitemizde şuan toplam 3031 film bulunmaktadır.

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 – The Secret Life of Pets 2 2019 Türkçe izle

0
( Yüksek Kalite ) Fragman Tek ViD Tek OD Tek MRYorum yap

31
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 – The Secret Life of Pets 2 2019 Türkçe izle

“Evcil Hayvanların 2 Gizli Yaşamı”, kuyuya gidebileceğiniz eski atasözü olduğunu kanıtlıyor – ya da bu durumda, köpek kasesi – bir kerede çok fazla. .2016’dan itibaren orijinal olan “Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı” benzer şekilde hafif ama tutarlıydı. Elbette, her evcil hayvan sahibinin – afedersiniz, insan yoldaşı – bir defada veya başka bir zamanda düşündüğü fikrine değinilmiştir: Tüylü arkadaşlarımız uzaktayken gün boyu ne yaparlar? Bir film için inanılmaz derecede basit ama karşı konulmaz bir fikir. Hayvanlarla birlikte “ Oyuncak Hikayesi ”. Yine de, ses tonu o kadar güçlüydü ki, maceralar o kadar eğlenceliydi ve animasyon karakter tasarımı o kadar tuhaf bir çekiciliğe sahipti (her zaman olduğu gibi Illumination Entertainment yapımlarında olduğu gibi) tüm aile için keyifli bir deneyim oldu.

Ancak “Evcil Hayvanlar 2,” çok ince. Aslında, üç ayrı şort için fikir külçeleri gibi, garip bir şekilde birbirine dikilmiş ve uzunluğa sahip olacak şekilde uzanıyor. Sonunda, hikaye çizgileri, cesaretle ilgili bir banal mesajın hizmetinde buluşuyor, ancak o zamandan bu yana, çoktan belli oldu.

Her zaman güvenilir olan Patton Oswalt , bu kez, New York City’de sahibi Katie ( Ellie Kemper) ile mutlu bir şekilde yaşayan bir terrier karışımı olan Max’in sesi olarak, (çok sayıda mastürbasyon iddiasının ardından kariyeri azalmış olan) Louis CK’ı devraldı ) ve diğer kurtarma uzmanları Duke ( Eric Stonestreet ). Çeşitli tür ve ırkların geri dönen komşuları arasında, Kevin Hart’ın şu anda bir süper kahramanı çok sevdiği, ümitlenen tavşanı Snowball; hala gizlice Max için çam ağaçları olan kabarık Pomeranian Gidget ( Jenny Slate , her zamanki gibi sevimli); ve pasif agresif antisleriyle herkesi ayak parmaklarında tutan cılız kedi Chloe (sahne çalınan Lake Bell ).

Fakat Katie evlendiğinde ve bir bebeği olduğunda, Max’in hayatı altüst olur. Ve işte duygusal açıdan doğru olan birkaç temalı ustadan biri. Aydınlanma yönetmeni Chris Renaud , eş yönetmen Jonathan del Val ve geri dönen yazar Brian Lynch, araştırıyor: bir yenidoğan evine vardığında ortaya çıkan ve evcil hayvanların kafasını karıştıran komplikasyonlar. Birdenbire, bu minik insanla, yalnızca zevk aldıkları tüm sevgi, dikkat ve oyun zamanını paylaşmalılar. Bununla birlikte, dokunaklı bir şekilde, Max büyüdükçe ve okul öncesi eğitimine devam ederken genç Liam (Henry Lynch) için bir koruyucuyu geliştirir – yani, Max’in içgüdüleri nevrotik ve takıntılı hale gelene kadar.

Bu, “Evcil Hayvanlar 2” nin Max, Duke, Liam ve yetişkinlerin bir kaçamak için ülkeye bir yolculuğa çıktıkları ve görünüşte tamamen yeni türden konuşan çiftlik hayvanlarını tanıtmak için yolculuğa çıktıkları hikayelerden sadece biri. Bunlar Harrison Ford yaşlı-devlet çoban köpeği Horoz olarak ilk ses etkili rol kredi yaptığı alaycı homurtu içinde, Şaşırtcı fakat. Ama eve Manhattan’da, hiç akıllıca bir Shih Tzu Daisy (hoş bir ek adında Tiffany Haddish o (kötü sirk ustası pençelerinden bir kaplan yavrusu kurtarırken ile Kendi deyimiyle, Kaptan Snowball görevlendiriyor) Nick Krollkalın bir Rus aksanı yapıyorum). Aynı zamanda, Gidget, Max’in uzaktayken beklemesini istediği gıcırtılı oyuncağını geri almalı – yanlışlıkla kazara alt tarafındaki çılgınca kedi kadının dairesi olan korku odasına sıçradıktan sonra.

Aynı anda çok şey var ve sadece zaman zaman çalışıyor. Chloe’nin Gidget’e kedilerin dizisine gizlice girmesi için bir kedi gibi nasıl davranacağını öğrettiği dizi, Bell’in teslimatı ve ahlaksızca yıkıcı kedi davranışı hakkında yaptığı sivri gözlemler sayesinde, birkaç gülüş sağlar. (Bu grafik çizgisine nüfuz eden tuhaf vibe, onu Gidget’in zarif görünümünden daha güçlü ve becerikli olduğu konusunda ilk filmde gördüğümüz aynı fikirleri benimsemiş olmasına rağmen, bu üçü en çekici kılar.) ahlaksız bir hindi çiftliği boyunca Max’i izler, bu da ilk birkaç kez kıkırdamaya iyi gelir ancak tekrarlama ile karıştırır. Hart ve Haddish, canlı, ışıltılı bir şaka yapıcıdan zevk alırken, kendilerini bulabildikleri kötü ve şiddetli durumların sonunda ekşi bir tat bırakmasını sağlar.Renaud ve del Val, bu üç hikaye arasında sadece kendi epizodik doğalarını vurgulayan bir şekilde titizlikle zıplıyorlar. Bu şey olur, sonra bu şey ve sonra bu şey. Fakat arsaların hiçbiri bireysel olarak çok fazla ivme kazanmaz, birlikte çok daha az, ve sonra hepsi de herkes büyük şehirde eve döndüğünde çarpışırlar. Orijinal “Evcil Hayvanlar” ile aynı, ancak daha az. Çocuklarınız yeterince eğlendirilecek, ancak birkaç yeni numara öğrenmeye istekli bir köpeği de hak ediyorlar.

Tür: Genel

Yapım: 2019

IMDB Puanı: 7.8

Yönetmen: Chris Renaud

BENZER FILMLER
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?