Sitemizde şuan toplam 3031 film bulunmaktadır.

Batman Şşşş – Batman Hush 2019 1080p Türkçe Dublaj izle

0
( Yüksek Kalite ) Fragman Tek ViD Tek MRYorum yap

32
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Batman Şşşş – Batman Hush 2019 1080p Türkçe Dublaj izle

Geçen hafta yeni bir Batman taranması için Londra’da Warners HQ benim on bir yaşındaki kızı Alice aldı: merkezli Hush DTV animasyon, (ve gevşek bu kelimeyi kullanın) Jeph Loeb ve Jim Lee üzerinde çalışan Batman2003’ten itibaren komik. Bu, ilginç bir uyarlama. Sonunda, son dakikada Damian Wayne’i Bruce Wayne’nin oğlu olarak karıştırarak (ama sadece video görüşmelerinde görüldüğü gibi) bir araya getirerek olayları mevcut sürekliliğe yaklaştırmaya çalışıyor. oğlu muhtemelen amaçlanandan daha fazla) ah ve hush’un motivasyon ve kimlik dikkatini dağıtma. En kırgın olan şey, orijinal çizgi romanın büyük bir hayranı olan ve on bir yaşındayken, oldukça saf olan kızımdı. Benim için, sanat tarzının çizgi roman sanatçısı yerine geç son Michael Turner’ın çalışmalarını yansıtmaya niyetli göründüğü konusunda daha fazla meraklıydım – ve şimdi DC Comics’in yayıncısı Jim Lee.Halkla ilişkiler sorumlusu, ’12’ derecesine sahip olduğunu söyledi, bu da kimsenin bir yetişkin eşliğinde bile olsa 12 yaşın altındaki filmi görmesine, kiralamasına veya satın almasına izin verilmediği anlamına geliyor. Ancak ABD’nin derecelendirmesinin PG-13 olduğunu biliyordum, Alice’in çizgi romanın hayranı olduğunu biliyordum ve ikinci bir düşünce olmadan katıldım. İkinci düşünceler, binaya girerken ve DC Comics karakterlerinin camdan geçtiğinde Harry Potter halkı ve şirketin gerçekten de Alan Moore / Kevin O’Neill tarzı bir güncelleme ile yapabilecekleri zaman çizelgesini gösterdiğinde ortaya çıktı. Bana söylendiği gibi, filmin Birleşik Krallık’ta ’15’ olduğunu, daha önce de belirtildiği gibi ’12’ olmadığını biliyordum. Ve ben yapmadım.

Alice’e baktım, bir buçuk saat yolculuk yaptık ve her türlü konuda ablasının yakacağı çeşitli rahatsız edici unsurlarla oldukça iyi göründüğünü not ettim. Bu yüzden annesine söylememeye karar verdim ve devam et. Rahatsız edici bir şey olursa, gidebileceğimizi söyledim.

Dediğim gibi, Alice’in filmdeki komplo değişikliklerinde çok daha kırgın olduğundan endişelenmeme gerek yoktu. Ve reytinge göre karıştırıldım. Silahların seçimi olabilir mi, bataranlar fırlatma yıldızları olarak yorumlandılar, Teenage Mutant Ninja Kaplumbağa çizgi filmini İngiltere için yoğun bir şekilde kesip gören bir şeydi?
Bu filmi 15 yaşın altındaki bir sinemada kimsenin göremeyeceği veya satın alabileceği veya kiralayabileceği anlamına gelen 15 puan, ‘güçlü şiddet, kanlı görüntüler’ için verildi.

BBFC, böyle bir fantezi tarzında kullanılsa bile dövüş sanatları silahlarına her zaman alerjisi olmuştur. Joker’in Batman’ın ellerinde boğulması biraz uzun sürdü mü? Muhtemelen, fakat yine sadece bir çizgi film değil, kısa şişkin gözleri olan Bugs Bunny’ye Heath Ledger’den daha yakın bir çizgi filmdi. Birkaç S-bomba var, ama bu reytingde bile belirtilmemiş. Güçlü kanlı görüntülere gelince – gerçekten göremedim. BBFC farklı bir film izledi mi? Deadpool 15 oldu. Hush gerçekten olmamalıydı.Bir tür BBFC hastası değilim ve aslında 12 ya da 12A derecesinde gördüğüm bazı filmler ve çizgi filmler var. Ama Batman Hush ? Bu karar hakkında daha fazla şey bilmek isterim ve eğer mevcut eğlence ve sosyal değerler yerine paniklere dayanıyorsa seksenli yıllara dayanıyorsa.

Batman Hush’a gelince ? Pekala, bir sürü kırmızı ringa kaybedersiniz, orjinali de olabilir; Batman ve ölü Robins ile ilgili meseleler. Ancak böyle kötü ağır bir hikayeyi seçerek, Batman haydut galerisinde, LEGO Batman’da olduğu gibi, hepsine şaka gibi davranılmadan çok tatmin edici bir şekilde koşuyoruz. Yani… evet, devam et.

Batman: Hush bugün DVD, Blu-ray ve video yayınlarında kullanılabilir. Çocukları getir.

Tür: Genel

BENZER FILMLER
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Batman Şşşş – Batman Hush 2019 1080p Türkçe Dublaj izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Dychoag - 2 ay önce demiş ki:

    stromectol reviews Healthyman.Co