Sitemizde şuan toplam 3031 film bulunmaktadır.

Kod Adı Ressam – Project Gutenberg 1080p izle

0
( Yüksek Kalite ) Fragman Tek ViD Tek MRYorum yap

15
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Kod Adı Ressam – Project Gutenberg 1080p izle

Liberal olarak yenilenen ve ödünç alınan Infernal Affairs üçlemesinin senaryosunu yazmasından yaklaşık yirmi yıl sonra , Felix Chong’un yeni suç gerilim filmi, kendine ait bazı küfürler ve kopyalar yapıyor. Spotting Projesi Gutenberg’in yüksek profili, büyük ölçüde Hollywood’un etkisi zor değil, ancak türetme nadiren eğlencelidir ve Hong Kong’un yüksek riskli bir sahtecilik operasyonu konusundaki çabası kadar eğlencelidir – ve nadiren yıldız beğenilerinden bu kadar çekici ve ilgi çekici performanslarla gelir Chow Yun-Fat ve Aaron Kwok.Gibi Infernal Affairs , bu görmek kolaydır Project Gutenberg onun anlatının belirli bir kısmının aşinalık rağmen, hızla İngilizce bir remake alma – servetlerini engel olabilir – ancak hangi söylemek büyük bir spoiler olurdu. Film, aralarında büyük bir Çin başarısı olduğunu kanıtladı ve şu anda ülkenin 2018’deki gişesinde 12. sırada bulunuyor. Hong Kong, Singapur, Avustralya ve ABD’de de açık olan filmin en son durağı Tokyo. Uluslararası Film Festivali. Teatral koşusunun ötesinde, akma ilgisi de sağlıklı olmalı.

Chong’un dört yıl içinde yönetmen koltuğundaki ilk görevini belirten Project Gutenberg , başarısız sanatçıların yetenekli bir sahtekâr Lee Man’in (Kwok) polis soruşturması sırasında ilginç bir hikaye döndürdüğünü görmüyor. Hong Kong dedektifi Ho Wai-tam (Catherine Chau) ve ekibi tarafından bir Tayland hapishanesinden iade alındıktan sonra, sadece Ressam (Chow) olarak bilinen zorlu beyni dışında kalan çatlak sahteciliği ekibinin hayatta kalan tek üyesidir. Polisler, Lee’nin patronu hakkında bildiği her şeyi dökmesini bekler ve böyle olmasını sağlamak için ne gerekiyorsa yaparlar. Sonunda o yapar – ve ne bir hikaye anlatması gerekiyor – ama esrarengiz Yuen Adam (Zhang Jingchu) sonra dudaklarını gevşetmeye yardımcı olur.

Lee’nin hikayesi, Painter’ın dikkatini sanatsal şaheserlerin inandırıcı kimlikleriyle yakaladığı Vancouver’da başlıyor. Yakında karizmatik ama acımasız kralın globetrotting mürettebatında, gerçek bir şeyden ayırt edilemeyecek sahte bir ABD ‘superdolları’ yaratmaya yardımcı oldu. Chong’un bir soygun filminin gerginliği ve havasına sahip olduğu sahne aldığı, çektiği ve paketlediği ayrıntılı bir iş. Ancak, sessiz, yumuşak ve biraz garip olan Lee’nin yeni işvereninin gittikçe artan acımasız operasyonlarına girmesi arttıkça, daha endişeli hale geliyor. Şimdi, isteksizce Ho ile konuşurken, Ressam’ın onu susturmak için her an geleceğinden emin.

Chong’un gerginlik ve set parçaları konusundaki tutkusu, anlatı şablonuna sadık kalsa bile, burada heyecan verici bir çıkış kazanıyor. Bu, sağkalım maliyetini ya da doğru ve yanlış arasındaki ince çizgide ahlaki bir musing bile değil – kurnazca her iki yönde de eğimli olmasına rağmen – film yapımcısının en iyi havasında bırakılmış yoğun ve yuvarlanan bir aksiyon ünlü eserler.

Özellikle cesur bir orta film bekletmesi dikkat çekerken, Jason Kwan’ın ( The Last Tycoon) parlak, kasıtlı olarak solmuş sinematografisi ve Curran Pang’dan ( Infernal Affairs ) hızlı tempolu düzenlemesi filme uygun bir şekilde kıvrımlı ancak enerjik bir parlaklık verir. Bununla birlikte, hikayenin sırları çözülmeye başladığında geç aşamada şişkinlik belirginleşiyor, birkaç sonun varlığı gibi.Yine de, Kwok ve Chow’un sorumluluğu üstlendiklerinde, bu şık ama gölgeli dünyada daha fazla zaman geçirmek asla sürüklenmez. Chau ve Zhang, daha küçük ama daha az önemli rollerini etkilemezken, Gutenberg’in iki ana yıldızı arasındaki savaş her zaman ana çekimdir. Kwok belirsiz davranıyor ancak ikna edici bir atılganlıkla kararlı ve Chow, hem yanan hem de uğursuz modlarında zevkli bir şekilde – yıllar içinde sahip olduğu en iyi büyük ekran vitrini alıyor. Film biraz fazla sertleştiğinde ve başka yerlerde netleştiğinde, Kwok ve Chow çok derin batmalarını önlüyorlar.

Tür: Genel

BENZER FILMLER
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?