Sitemizde şuan toplam 3031 film bulunmaktadır.

Suçlu – Den Skyldige The Guilty 1080p izle

0
( Yüksek Kalite ) Fragman Tek ViD Tek OD Tek MRYorum yap

71
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Suçlu – Den Skyldige The Guilty 1080p izle

Danimarka’dan Gustav Möller kadranı, sıkı yakın çekimler, omuz prowls’leri ve alkışa değer ses tasarımı kullanarak sıkışık bir çağrı merkezinde yer alan, son derece yüksek konseptli, düşük bütçeli, gergin bir gerilim merkezindeki The Guilty ile karıştırıyor . Kendine dayatılan katı sınırlamalar dahilinde çalışan bir tür alıştırması olabilir – bu da elde edilebilir başarı seviyesine bir işarettir – ama bu hem Möller hem de aktörü Jakob Cedergren için dinamik bir arama kartı ve zevkli bir şekilde zorlayan bir izleme deneyimi. eylemin izleyicinin kendi başına.85 dakikalık çalışma süresine sahip olan Guilty , Möller’in film yapımcılığına olan güvenini ve kariyerinin başında rahatsız edici bir sıkıntı çağrısı yapan polis acil yardım hattında bir operatörü takip ederken oynamaya istekli olduğunu göstermektedir. . Sundance’in Dünya Yarışması’nda ilk kez yapılan ve daha önce Rotterdam ve Goteborg’da daha fazla festival gösterimi için hazırlanan film, devrede favori olmaya hazırlanıyor. Ticari olarak bir sorundur: Daha geniş kitleler genellikle boş zamanlarında yeni, daha küçük bir taneye girmeden ofislerinden ayrılma isteğini ifade eder. Ancak bu uzmanlar, ustaların Möller’ı izleyecekleri bir isim olarak görecekleri sanat ve prestij kabloları için mükemmeldir.

Ve ayrıca, tüm gösteriyi yüzünde taşıyan, Cedergren’in ( Denizaltı )ki aşırı yakın çekimde. (Üst dudağında sadece doğru miktarda ter sürekliliği zor olmalı). İsveçli Möller, bunu Emil Nygaard Albertsen ile birlikte yazan ve Danimarkalı Film Okulu’ndan mezun olan bir ekiple birlikte yürüten Möller, bilgiyi kesin bir ritim ile sundu – filmin yardımcı olacak bir puanı yok. Bunun yerine, bu resmin büyük bir kısmını çizen ses, çağrı merkezi ve acımasız bir kaçırma olayının yaşandığı Kuzey Zelanda yağmuru arasında bir kesim. Telefon hattından inen ön cam sileceklerinin sesi montaj darbesi gibi geliyor.

Cedergren, ilk olarak Kopenhag’da bir hız kafasından paniklemiş bir çağrıyla uğraşırken görülen Asger Holm’u oynuyor. Derhal Asger’ın tür olmadığı, acil durum operatörünün televizyonda ve filmde sıkça canlandırıldığı; Sabırsız ve yargılayıcı. Sonunda çırpınıyor: “Bu senin suçun.” Gergin görünüyor, kesinlikle insan becerilerinden yoksun ve meslektaşı bir sandviçi çiğnerken bir Alka-Seltzer çıkar. Polis merkezini arayarak, patronu Bo’nun telefonlarda bir dönüş yaptığını keşfetti. Ertesi gün bir dava var: Anlaşılan Asger askıya alınma konusunda bir dedektif, masa başı görevli. Neden?

Kamera tezgâh açtıkça ve ses kesilip değiştikçe Asger, hiçbir şeye tanık olmasak ve hatta diyalog kriptik olsa bile, filmin kışkırtma olayı olarak görev yapan çağrıyı alır; çıkık bir ses, başı dertte bir kadın. Buradan, Suçlu, Asger’ın kendisini ve durumu kontrol etmek için mücadele ederken, hızını artırıyor.Kasten açılmayı reddeden bir film için – Asger, ışıkların eninde sonunda söndüğü daha küçük bir odaya bile geçer – Guilty , içinde bulunduğu yetenekle ilgili büyük bir açıklama yapar. Danimarka’daki tüm yollar açıkça Dogme’ye yol açmazken, Möller’in katı kendine özgü kuralları, o yaratıcı dönemi hoş bir şekilde hatırlatıyor.

Tür: Genel

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 6.5

Yönetmen: Gustav Möller

Oyuncular: Jakob Cedergren , Laura Bro , Morten Suurballe , Omar Shargawi , Peter Christoffersen , Jakob Ulrik Lohmann

BENZER FILMLER
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?