Sitemizde şuan toplam 3031 film bulunmaktadır.

Nuremberg Duruşması – Judgment at Nuremberg 1961 Türkçe Dublaj 1080p izle

0
( Yüksek Kalite ) Fragman Tek ViD Tek OD Tek MRYorum yap

206
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Nuremberg Duruşması – Judgment at Nuremberg 1961 Türkçe Dublaj 1080p izle

En önemli Nazi liderlerinin yargılanmasından bu yana üç yıl geçti. Bu duruşma, Nazi sterilizasyonu ve temizlik politikalarını yürütmek için ofislerini kullanan yaklaşık 4 hakim. Emekli Amerikan yargıç Dan Haywood’un önünde göz korkutucu bir görevi var. Soğuk Savaş ısınıyor ve kimse Almanya ve Müttefik hükümetler olarak artık daha fazla deneme yapmak istemiyor, geçmişi unutmak istiyor. Ancak yapılacak doğru şey, mahkemenin karar vermesi gereken soru.Bu, tüm zamanların en iyi filmlerinden biri olarak düşünülmezse, hepimiz film hayranları çantaları paketlemeli ve eve gitmelidir. Bu filmde kimsede, sahnede, hiçbir şeyde hata yapamam. Diyalog, yumuşak ama olağanüstü büyüleyici tarzıyla ilerliyor. Böyle bir film kaptınız, bir sürü ünlü oyuncu gördünüz ve böyle bir karışımın işe yarayıp yaramayacağını merak ediyorsunuz. İnan bana, gerçekten inanıyor.Tracy. Ona en güçlü diyaloglar verildi, bize bağırmayacak bir şekilde bize sunsa da, her ekrana geldiğinde sizi kavrama gibi bir mengenede tutuyor. Konuşurken aşağıya bakabilmesi için karakteristik yöntemiyle, cebinde eller, yaptığı kadar küçük bir kurnazca bakarken, vintage Spencer, tam olarak nasıl bir yargıç olmayı ya da olması gerektiğini hayal ediyorsun.

Destekleyici oyuncu, yine filmi asla yarı yolda bırakmaz. Bazılarının Snell, Widmark ve diğerlerinin rollerini daha ince bir şekilde, Garland ve Dietrich’te oynama şansı var. Ve diğerleri sadece katlarını, örneğin Clift ve Lancaster’ın varlıklarıyla siliyorlar.

Ve Abby Mann’ın hikayesi – inanılmaz.

Siyah beyaz olarak çekilmiş, sizi düşündürüyor, gülümsetiyor, sizi üzüyor ve sonunda şimdiye kadar yapılmış en büyük filmlerden birini gördüğünüz için daha iyi olacaksınız, deneyim için daha zengin olacaksınız. ve daha akıllı olacaksın.

Hollywood’un neler yapabileceğini, aktörlerin arasına koydukları zaman bir oyuncuların ne yapabileceğini ve bir filmin yıldızları olmadıklarını ancak daha büyük bir grubun parçası olduklarını gördüklerini söyleyebileceksiniz.

Ayrıca, bu özel grubun neden Hollywood’un önerebileceği en iyi dönem olduğunu göreceksiniz.

Tür: Genel

Yapım: 1961

IMDB Puanı: 8.6

Yönetmen: Stanley Kramer

Oyuncular: Judy Garland , Montgomery Clift , Burt Lancaster , Marlene Dietrich , Richard Widmark , Virginia Christine , Spencer Tracy , Maximilian Schell , Ben Wright , Ed Binns , Werner Klemperer , Martin Brandt

BENZER FILMLER
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?