Sitemizde şuan toplam 3031 film bulunmaktadır.

Çukur 3 Sezon Fragman 2019

0
( Yüksek Kalite )

22
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Çukur 3 Sezon Fragman 2019

Merakla beklenen Çukur Dizisi nihayet dizi sevenleriyle buluşuyor yeni sezon ilk fragmanı 1080pfilmizlee.com farkı ile “BAKAR MISINIZ? BAKAR MISINIZ? BURAYA KOLONYA GETİREBİLİR MİSİNİZ LÜTFEN”
Çukur’da bir dönem kapanmıştır. İdris Koçovalı’nın “Çukur’u İstanbul’da sanırlar ama bilmezler İstanbul Çukur’dadır” sözleri mahallenin darmaduman olmuş sokaklarında yankılansa da o günlerden eser yoktur. Beklenmedik bir saldırıyla güç kaybeden ve dağılan Koçovalılar’ın ne durumda olduğu büyük bir merakla beklenirken, Çeto (Erkan Avcı) ve Mahsun’un (Berkay Ateş) liderleri olduğu Karakuzular Çetesi, Çukur’da yeni bir dönem başlatacak.

Tür: Genel

Yönetmen: Sinan Öztürk

Oyuncular: Yamaç: Aras Bulut İynemli Sena: Dilan Çiçek Deniz İdris: Ercan Kesal Sultan: Perihan Savaş Meliha: Şenay Gürler Vartolu: Erkan Kolçak Köstendil Aliço: Rıza Kocaoğlu Selim: Öner Erkan Cumali: Necip Memili Çeto: Erkan Avcı Mahsun: Berkay Ateş Celasun: Kubilay Aka Emmi: Kadir Çermik Ayşe: İrem Altuğ Saadet: Boncuk Yılmaz Medet: Mustafa Kırantepe Ersoy: Mehmet Yılmaz Ak Metin: Cem Uslu Kemal: Uğur Yıldıran Meke: Aytaç Uşun Akşın: İlayda Alişan Karaca: Ece Yaşar Yıldız: Gökşen Ateş Veysel: Halil Babür Hatice: İpek Türktan Deren: Beste Kanar Lal Fındık: Ramin Nezir

BENZER FILMLER
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?