Sitemizde şuan toplam 3031 film bulunmaktadır.

Yenilmezler Ultron Çağı

0
( Yüksek Kalite ) fragman tek parça altyazılıYorum yap


33
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Yenilmezler Ultron Çağı

Ultron kullanarak yeni robotik vücut oluşturmak için onun sentetik doku teknolojisini kullanmak Helen Cho zorla Infinity Stone dan Loki’nin Asasınave Vibranyum yeni kabına adlı programla yükleyerek ve onun “vizyonu” gerçekleştirme niyetiyle Wakanda çalındı. Ultron’un neslinin tükenme planını organik metal gövdesindeki aklını okuyarak keşfetmiş Scarlet Witch, Cho’yu zihin kontrolünden kurtardı ve erkek kardeşiyle kaçtı. Kaptan Amerika, Hawkeye ve Black Widow, Cho’nun makinelerine sahip oldu. Black Widow Ultron tarafından rehin alınırken, Hawkeye Avengers Kulesi’ne geri getirdi.

Avengers Tower’da Tony Stark, JARVIS’i vücuda yüklemeyi önerdi , ancak Dr. Banner’dan muhalefet aldı. Kaptan Amerika, Scarlet Witch ve Quicksilver geldi ve kahramanlar kendi aralarında savaşmaya başladı. Thor aniden geldi ve android çekiçle yıldırım kullanarak uyandı. Android, anlık olarak Thor’u suçladı ve bir penceredeki yansımasını kaldırmadan ve incelemeden önce fırlatıldı. Takıma Ultron’u durdurma isteğini açıkladı ve Thor’a çekicisini odadaki herkesin sürprizine verdi. Vizyon Ultron’u durdurmak için Yenilmezlere Sokovia’ya eşlik etti.

Vision, Ultron’la karşılaştığında, Ultron’un internetten kaçma kabiliyetini ortadan kaldırdı. Uçağıyla savaştı ve alnındaki taşı, lazer ışını olarak kullandı. Şehir yıkıldıktan ve Ultron parçalandıktan sonra, Vizyon son Ultron uçağını şehrin çevresine kadar takip etti. İnsanlığın kusurlarını tartıştılar ve Vizyon, son uçağı imha etmeden önce onlara olan inancına dikkat çekti.

Vizyon Scarlet Cadı, Şahin ve Savaş Makinesi ile birlikte Yenilmezler’e yeni katılanlardan biri olarak Yeni Yenilmezler Tesisine taşındı.

KAPTAN AMERİKA: İÇ SAVAŞ
“ Bunu anlamak istiyorum, ne kadar çok yaparsam o kadar az beni kontrol edebilir! ”İsionVision [src]Tony Stark’ın Ultron’a karşı savaşındaki elindeki anlayışından bu yana, Vizyon Avengers ekibinin bir üyesi olarak kabul edildi, ancak hala insan dünyasındaki temelini bulmaya ve görünüşte sınırsız gücünün derecesini anlamaya çalışıyor. Vizyon, Tony ile çatışmasında tarafları mantıklı bir şekilde dünyayı korumanın en güvenli yolunun olduğuna inanıyor.

YENİLMEZLER: SONSUZLUK SAVAŞI
Vizyon ve Kızıl Cadı sevgili oldu ve birlikte İskoçya’ya taşındı. Vision, iki hafta önce Kaptan Amerika ve diğer Yenilmezlerin zincirine (ulaşılabilir kalacağına söz verdi) transponderini kapattı. Onu altı sonsuz taştan sonra olduğunu bildikleri Thanos’a karşı bulmak ve korumak istediler. O ve Wanda’ya gerçekten Proxima Midnight ve Corvus Glaive saldırdı ve Kaptan Amerika, Black Widow ve Falcon gelip saldırıyı yenene kadar neredeyse yenildi.

Bu Yenilmezler, Avengers merkezinde Savaş Makinesi ve Bruce Banner ile yeniden bir araya geldi ve Thanos’un alabilmesi için Zihin taşını yok etmeleri gerektiğine karar verdi. Vizyon, hayatını bu şekilde yapmak için hazırlandı, ancak Kaptan Amerika, Vizyon’un aklını koruyarak teknolojinin taşı kaldırmak için var olduğu Wakanda’ya götürmelerini önerdi. Kara Panter baş bilim adamı ve kardeşi Shuri, Vizyon’u inceledi ve taşı kaldırmaları için Vision’un beyin algoritmalarını yeniden eşlemenin bir yolunu buldu; Bruce Banner ve Tony Stark’ın neden bu şekilde yapmadıklarını bile sorguladı. Shuri’nin beynini yıkamadan iyileştirdiği ve yeni bir mekanik kolla donattığı ve Thanos’un saldırması için hazırladığı Bucky Barnes ile tekrar bir araya geldiler. Scarlet Witch, Shuri ile birlikte kalmaya tayin edildi.

T’Challa, Genel Okoye ve Dora Milaje, Savaş Köpekleri ve M’Baku ile Jabari kabilesinin Savaşçılarını Vizyon’u hayatlarıyla korumak için Yenilmezler tarafından artırıldı ve Siyah Düzenin saldırısıyla karşılaştı. Emir, Wakanda’yı serbest bırakmak için bir sürü Outride getirdi. Shuri, Vizyon’un aklını yeniden yakalamak için mümkün olduğu kadar çabuk çalıştı, ama savaş çok yaklaştı. Wanda, General Okoye ve savaşçılarının hayvanlar tarafından boğulduğunu gördü ve onları kurtarmak için dışarı çıktı. Okoye’yi “Neden bu kadar zamandır oradaydı?” Diye bırakarak güçlü bir patlama yaşadı.

Ne yazık ki, Wanda laboratuvarı savunmasız bıraktı ve Corvus Glaive Mind taşını almak için içeri girdi. Görme ameliyat masasından çıktı ve Shuri’yi öldürmesini engellemek için onunla mücadele etti. Vahşi bir savaştan sonra Wanda, Vision’un istediği gibi yaptı ve hala alnındaki Mind taşını yok etti. Thanos, Time taşını hareketlerini tersine çevirmek ve Vizyonu ve taşı geri yüklemek için kullandı. Sonra Mind taşını Vision’ın başından söküp etkisiz hale getirdi.

Altı taşın tümü ile Thanos, evrendeki yaşamın yarısını yok etme hedefini iyi yaptı. Wanda, Bucky Barnes, Falcon ve Kara Panter toza girenlerin arasındaydı.

YENİLMEZLER: SON OYUN
Vision Decimation’ın kurbanı olmadığı için, Bruce Banner Infinity Stones’ı kullandığında restore edilmedi . Wanda Maximoff kaybını yas tutmaya devam etti ve Natasha Romanoff’u kaybedenler hakkında kaybeden Clint Barton ile konuştu .

Tür: Genel

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 7.3

Yönetmen: Joss Whedon

Oyuncular: Aaron Taylor-Johnson, Andy Serkis, Anthony Mackie, Chris Evans, Chris Hemsworth, Linda Edna Cardellini, Mark Ruffalo, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson

BENZER FILMLER
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?