Sitemizde şuan toplam 3031 film bulunmaktadır.

Godzilla II Canavarlar Kralı Godzilla King of The Monsters 1080p

0
( Yüksek Kalite ) Fragman Tek ViD Tek OD Tek MRYorum yap

19
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Godzilla II Canavarlar Kralı Godzilla King of The Monsters 1080p

Yılın büyüklüğü ve ölçeği bakımından en büyük iki film, bu sabah tiyatro sonrası için hazır. Yenilmezler: Endgame artık DVD, Blu-ray, 4K HD ve bu şekilde eğimli olanlar için kiralanan VOD’da mevcut. Ve Warner Bros. Godzilla: Canavarların Kralı , DVD / Blu / 4K’nın piyasaya sürülmesinden önce bu sabah itibariyle dijital HD (veya “satın alma fiyatı” VOD) olarak mevcut. Film, birkaç büyük görünüşte büyük filmin nispeten küçük oynadığı bir yazdaki en yüksek hayal kırıklıklarından biriydi. İken Godzilla güçlü değerlendirmeleri ve 160 milyon $ bütçe dünya çapında 200 milyon $ yurtiçi / $ 529 milyon kazandı, Canavarlar Kralı karışık değerlendirmeleri ve 110 milyon $ / a 170 milyon $ bütçe $ 374 milyon kazandırdı.Filmin neden tökezlemesinin, aralarında Avengers: Endgame ve Aladdin , yukarıda belirtilen karma incelemelerde, taksitler arasında beş yıllık boşluk bırakması ( Pacific Rim: Uprising veya The LEGO) Film 2 ) ve izleyicilerin “Godzilla’ya karşı canavarlara karşı yalnızca süper inek arkadaşlarının duyduğu” ilgisini küçümseme. Ancak, Marvel’in (ve DC Filmlerin) süper kahraman filmlerinin yaklaşan rakip türler yüzünden egemen olmalarına izin vermiş olması gibi, Godzilla: Canavarların Kralı ironik bir canavarlık dünyasında beş yıl süren çılgınca başarılarla daraltılmış olabilir. filmleri. Canavarların Kralıuzaktan şehirdeki tek oyun değildi.

Gareth Edwards’ın Godzilla ve Michael Dougherty’s Godzilla: Canavarlar Kralı arasındaki beş yıl içinde, iki büyük Jurassic World filmi (2015’te 1.671 milyar dolar ve 2018’de 1.31 milyar dolar) ve bir tane de Pasifik Kıyı filmi (275 milyon dolar) aldı. 2018’de, Universal ve Legendary’den, ancak Legendary’de ve Legendary’de olmayan Warner Bros., aynı zamanda son beş yıl içerisinde popüler, sevilen ve nispeten daha fazla sayıda kalabalığa benzeyen canavar filmi sunmuştur. Kong: Skull Island ( 2017’de 568 milyon dolar), Godzilla ve Canavarların Kralı’na prequel olarak tasarlandı, geniş gün ışığı eylemi ve daha geleneksel canavar püre hareketi ile büyük film yıldızlarını (Tom Hiddleston, Sam Jackson ve Brie Larson) karıştırdı.Warner Bros. ve New Line Cinema’nın Rampage’ı (2018’de 428 milyon dolar), Dwayne Johnson’a ve üç dev, şehre zarar veren canavara (dev bir goril, dev bir timsah ve dev bir kurt) karşı karşıya kalan çok sayıda renkli karakter aktörünü sundu. – ölçek yarı kamp / yarı korkutucu (ama çocuk dostu bir tarzda) aksiyon boğuşma. Ve Warner Bros. Her iki yakasında da büyük puan alan ilk Hollywood / Çin ortak yapımı olan Meg , (144 milyon dolar yerli, Çin’de 153 milyon dolar ve 2018’de dünya çapında 530 milyon dolar), Jason Statham ve Li Bingbing’e bir çocukta dev bir köpekbalığıyla savaş vermeyi teklif etti. -dostça aksiyon boğuşma. Ölçüde Canavarlar Kralı sadece “tamam” kendi stüdyosundan son Kajiu tipi filmlerin tarafından outclassed oldu.

Prestijli oyuncular (nihayet Gary Stu olarak Kyle Chandler dahil, Ken Watanabe, Millie Bobby Brown, Vera Farmiga ve Zhang Zyi ile birlikte) bir yana, The Meg , Rampage’daki koltukta kalanlar / katma değerli unsur yıldızlarından yoksundu. ve Skull Island , aynı zamanda bir Jurassic Park filminin IP değerinden de yoksun . Renkli insan karakterlerine de sahip değildi (John C. Reilly’in Kafatası Adası’ndaki II. Dünya Savaşı veteriner hekimi , Jeffrey Dean Morgan’ın Rampage’deki kovboy hükümeti ajanı , Bryce Dallas Howard’ın “geriye ve topuklu ayakkabılarla Jurassic World’deki kahramanı” vb.) Canavarlar ezilmezken bile eğlence değeri sağladı. Akranlarından çok,Canavarların Kralı “Başka bir Godzilla filmi görmek ister misin ?”

Adam Wingard’ın Kong VS’sini göreceğiz . Godzilla , Efsanevi ve Dünya Bankası’nın “canavar ayeti” ni, ertelenmeyeceğini düşünerek gelecek Mart ayındaki “525 milyon dolarlık artı / 175 milyon dolarlık bütçe” zaferine geri yükleyebilir. Godzilla’ya karşı King Kong, Godzilla’ya karşı King Ghidorah’a karşı genel izleyiciler arasında daha büyük / daha iyi. Filmin en büyük meydan okuması, insanların Canavarlar Kralı ile çekilenlerin hepsi olmadığı , ancak sinemaseverlerin birçoğunun doğrudan Warner Bros. / veya Efsanevi. Eğriltilmiş bir şekilde, aynı stüdyo (lar) dan karşılaştırmalı olarak bağımsız ücretlendirme başarısı ile büyük bir franchise oyunu bozuldu.

Tür: Genel

BENZER FILMLER
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?