Sitemizde şuan toplam 3030 film bulunmaktadır.

Kıyamet – The Unthinkable 1080p Türkçe Dublaj izle

0
( Yüksek Kalite ) Fragman Tek ViD Tek OD Tek MRYorum yap

216
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Kıyamet – The Unthinkable 1080p Türkçe Dublaj izle

Paris Uluslararası Fantastik Film Festivali’nde yapılan İsveçli topluluk Crazy Pictures’ın yaydığı bu kıyamet günü filmi.İsveç’teki kıyamet gerilim filmi hakkında en düşünülemez olan The The Uninkinkable ( Den blomstertid nu kommer ), Kickstarter’da toplanan fonların bir kısmıyla birlikte sadece 2 milyon dolar karşılığında yapıldı. Bu rakamın 10 veya 20 katına mal olacak bir Hollywood filminin yolunda inanılmaz derecede iyi hazırlanmış ve epik bir film, Crazy Pictures olarak bilinen beş kişilik bir kollektifin bu ilk özelliği, özellikle taze yetenekler çizmeyi ümit eden stüdyo yöneticilerinden bir ziyareti hak ediyor kavramalarına

Aşırı uzun ve biraz fazla gergin ise son derece hırslı olan The Uninkinkable , diğer fenomenlerin yanı sıra aşk, afet, çocuk istismarı, asit yağmuru, sanatsal yaratma, kötü Ruslar, aşırı araba kazaları ve patlayan helikopterlerin ağır bir hikayesidir. Mutfak lavabosundan başka her şeyi barındırıyor (tüm İsveç hükümetini getirse de), iki saatlik bir hayatta kalma hikâyesi haline getiriyor, özellikle de sizi cesaretin sınırında tutuyor, özellikle de bravura aksiyon sahneleri başladıktan sonra Film yapımcıları heck onları çıkardı. (Kickstarter’daki bir video sihrin bir kısmını verir.)

Fransa’da Wild Bunch tarafından satın alınan ve Paris Uluslararası Fantastik Film Festivali’nde yapılan yarışmaya katılan film, birkaç pazarda dağınık tiyatro izleyicileri çekebilir ve çevrimiçi olarak daha fazla göz çekebilir. Onu alan herhangi bir distribütör, filmin temelde tek bir Marvel gişe rekorunu kıran bütçeye uygun bütçesinin ne için çekildiği konusunda övünmeli.İsveç, hem gizemli bir dış istilaya hem de iklimsel bir felakete yol açtıkça, yollardan geçen bir avuç karakter arasındaki ümit – yanıltıcı bir dil veren kapanış kredisiyle Rusya’nın elbette her şeyin arkasında olduğuna dair ipuçları var – Öykü, bir komplo teorisine yatkın baba Bjorn (Jesper Barkselius) ile kötü niyetli, müzikal yetenekli oğlu Alex (senaryoyu birlikte yazan Christoffer Nordenrot) arasındaki son derece çalkantılı ilişkiyi gösteren bir geri dönüş ile başlar.

İkisi kırsalın ortasında bir arada yaşıyorlar. Alex, müziği olduğu kadar sevdiği ama sevmediği gibi yerel bir galibi Anna (Lisa Henni) adlı sanatçıyı çekerken, babasının ellerinde sürekli suistimal görüyor. onu. Alex’in annesi nihayet evden çıkmaya karar verdiğinde, Bjorn oğluyla kontrolsüzce daha da şiddetlenir. Çok geçmeden Alex, müzisyen olarak kendi başına yapmaya çalışacağı Stockholm’e kaçtı.

On yıldan daha uzun bir süre sonra kesin: Alex artık ünlüsüdür, eğer görkemli, besteci (eseri sulanan Philip Glass gibi), annesinin öldüğünü bildiren bir telefon görüşmesi alır. Bu arada – bu da büyük bir arada – Stockholm’ün merkezinde, biri büyük bir köprüyü tahrip eden çok sayıda bomba yapıldı. Aynı zamanda, ülkedeki elektrik dağıtım merkezinde çalışan Bjorn, baş döndürücü bir düşman saldırısının belirtilerini görmeye başladı.

Bir şehirden alevler içinde kaçmaya çalışan ve sonunda gizli bir ordu üssüne sığınan bir kamu görevlisi olan Anna’nın annesi de dahil olmak üzere, dokumaya dokunmuş daha fazla anlatım ipliği var. Direktörler yavaş ama kesin bir şekilde tüm komplo noktalarını ve karakterleri birbirine bağlarlar, ancak duygusal olarak ağır bir aşk hikayesini, dünyanın sonu / Dünya Savaşı III hikayesiyle karıştırıcı bir baba-oğul hikayesiyle karıştırmaya çalışarak aşırıya kaçma eğilimindedirler. Scandi Magnolia’nın bir nevi Invasion USA ile buluşması
Oysa The The Uninkinkable , Crazy Pictures ekibinin masumlara getirdiği etkileyici derecede yüksek yetenek seviyesi nedeniyle, kasvetli İsveç kırsalının muhteşem yağmurla batırılmış manzaraları, tüm anlatı noktalarını ya da eylemi vurgulayan muhteşem set parçaları.

Bunlardan iki tanesi dikkat çekiyor: Stockholm’deki sisli bir köprüde gerçekleşen ilki, izleyiciyi birkaç kez nöbetçi yakalayan, ürkütücü olduğu kadar ürkütücü olan dört ila beş araç yığını içeriyor. İkincisi, daha fazla araba, kaçak bir grup insan ve kaza yapan helikopter filosunu içerir. Ayrıca, çarpışan askerlerin filosu arasında nefes kesen bir gece savaşının yanı sıra, Cehennem Melekleri’nden çıkan bir şey gibi kısa bir uçak-helikopter savaşı var .

Yine de, bunların hepsinin böyle büyük bir ölçekte bir sonrakinden başka hiç bir şey yapmadan yapılması şaşırtıcıydı ve The The Uninkinkable film yapımcılarının gerginliği diziden diziye kadar ne kadar iyi yakalayabildiklerini ve daha sonra onu yaratıcı, çene içinde bırakabileceklerini ortaya koyuyor. Bravura eylem patlamaları bırakarak. Daha azındaki bir dersten çok, film, yeteneklerin, ustalıkların ve ustalıkların size ne kadar fazla verebileceğinin – bazen de çok fazla olsa – çok az olsa da bir ders kitabı örneği.

Tür: Genel

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 5.3

Yönetmen: Victor Danell

Oyuncular: Christoffer Nordenrot , Lisa Henni , Jesper Barkselius , Pia Halvorsen , Magnus Sundberg , Krister Kern , Alexej Manvelov , Johan Wåhlin , Liselott Lindeborg , Arvin Kananian , Yngve Dahlberg

BENZER FILMLER
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?