Sitemizde şuan toplam 3031 film bulunmaktadır.

Büyük Kıyamet 1080p Türkçe Dublaj izle

0
( Yüksek Kalite ) Fragman Tek ViD Tek OD Tek MRYorum yap

42
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Büyük Kıyamet 1080p Türkçe Dublaj izle

IM Global, gelişen Çin sinema endüstrisini dünyanın geri kalanına bağlamayı amaçlayan Pekin merkezli bir girişim olan Go Global’i başlattı ve yaklaşmakta olan Venedik Film Festivali’nde ilk kez sahneye çıkacak.Endüstri ustası Clement Magar’ın başkanlığında (resimde görülen), yeni girişim, yurtdışındaki Çin sinemasının maruz kalmasını en üst düzeye çıkaracak ve Çin festivali devresinde Çinli olmayan filmleri temsil edecek.

LA merkezli IM Global’in dağıtım tecrübesi ve ağı sayesinde Go Global, Çinli üreticiler, finansörler ve festival stratejisi, festival rezervasyonu, festival medya tanıtımı ve etkinlik prodüksiyonu dahil olmak üzere çok çeşitli hizmetler sunacak.

Go Global, Bridging The Dragon ortak yapım etkinliğine sponsor olacağı ve Venedik Günleri için seçilen Çin-İtalyan ortak yapım Kahvesi’nin basın ajansı olacağı Venedik Film Festivali’ndeki faaliyetlerine başlayacak. Bölüm.

IM Global’in kıdemli satış ve satın alma başkan yardımcısı Leslie Chen, geçtiğimiz günlerde Pekin’den Münih’e taşındı ve rolünü sürdürecek.Go Global’in piyasaya sürülmesi, IM Global’in , toplamda 1 milyar doların üzerinde hasılat kazanmış olan Denizkızı , Mojin: Kayıp Efsane , Bay Altı ve Breakup Buddies gibi birçok Çinli gişe rekorları kıran uluslararası dağıtımını içeren geniş Çin stratejisinin bir parçası .

Haziran 2016’da, LA ve Şangay merkezli Tang Media Partners (TMP) , IM Global’de çoğunluk hissesi aldı ve iki şirket bir TV prodüksiyonu ve dağıtım ortak girişimi için teknoloji devi Tencent ile ortaklık kurdu. TMP, Tencent, Neil Shen, Noah Holdings, Çin Medya Başkenti ve Huayi Brothers gibi destekçilere sahip.

Tür: Genel

BENZER FILMLER
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?