Sitemizde şuan toplam 3031 film bulunmaktadır.

Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw 1080p izle

0
( Yüksek Kalite ) Fragman Tek ViD Tek OD Tek MRYorum yap


21
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw 1080p izle

Hızlı ve Öfkeli destek oyuncularından ikisi, Hobbs & Shaw’da en üst seviye élan ve gülünç verici bir şekilde adrenalize edilmiş set parçalarından yoksun bir kereste kalıntısı olan merkez sahneye çıkıyorDwayne Johnson ve Jason Statham, uyumsuz ortaklar oynarken sıkıca birbirlerine havlamak için çok fazla zaman harcıyorlar ve yönetmen David Leitch ( Atomic Blonde , Deadpool 2 ) stil, aksiyon ve komediyi bir araya getirme yeteneğini gösterse de , bu rakamları Suç gerilim filmi, altında çok az işçilikle uğraşıyor.2 Ağustos’a kadar dünyanın çoğu yerinde açılan Hobbs & Shaw , 2015’in Öfkeli 7’sinin (dünya çapında 1,5 milyar dolar) veya 2017’nin Öfkeli Kaderinin (1,2 milyar dolar) toplamıyla eşleşmeyi ummuyor . Ancak, yıldızların kayan yazı değeri, Hızlı ve Öfkeli franchise ile olan bağlantılarıyla birleştiğinde , muhtemelen bu yazın son büyük gişe rekorları kıran oyuncu olacağı için önemli brütler vermelidir. Yine de bu spinoff, Fast & Furious 9 gelecek Mayıs’a gelene kadar bekletme hareketi gibi görünüyor .

Amerikan özel ajanı Hobbs (Johnson) ve utanmış eski İngiliz operatörü Shaw (Statham) aynı davayı yürütmek için görevlendirildi: Dünyadaki insan nüfusunu yok edebilecek çalınmış bir süper virüs bulmak. İki adam birbirlerini küçümsüyorlar, ancak vücudu sibernetik ile zenginleştirilen bir terörist olan Brixton Lorr’ı (Idris Elba) yenmek için birlikte çalışması gerektiğini ve virüsü edinen bir MI6 ajanı olan Hattie’yi (Vanessa Kirby) korumak için birlikte çalışıyorlar. ve ayrıca Shaw’ın öfkeli kız kardeşi de olur.

Onları sevin veya onlardan nefret edin, Hızlı ve Öfkeli filmler, etkinlik filmi manzarasında kendi özel alanlarını belirlemelerine yardımcı olan birkaç silinmez ticari marka oluşturdu. Tuhaf bir şekilde, Hobbs & Shaw bu imzaların neredeyse hiçbirini göstermiyor, bu da imza sokak yarışlarından melodramatik hikaye anlatımı stiline kadar her şeyi bırakıyor. Onların yerine, yeni film daha açık bir komedi filmi, Leitch kıkırdakları dövüş sahneleriyle dengelemeye çalışıyor. Sonuç olarak, Hobbs & Shaw bu binmek ya da ölmek imtiyazında eğlenceli, hatta arsız bir taksittir – A list komedi kamera hücresi ve yıldızların önceki filmlerine birkaç sol saha gösterimi.

Bu ton küçülme bekleyebilirdi. (En son Fast & Furious filmlerinin gösterişli performansından sonra, Hobbs & Shaw nasıl rekabet edebilirdi?) Sorun şu ki, Leitch ve yazarı Chris Morgan (on yıldan fazla süredir franchise üzerinde çalışan) jettison Sürekli olarak Hobbs ve Shaw bicker’a sahip olmak ne kadar komik. Tabii ki karakterlerin çekişmeli bir geçmişi var, ancak maço duruşları ve küçümseme güçlükleri çok az komedi kıvılcım üretiyor. Bir çizgi yetenek gösterdi Statham, Spy Johnson’un kolay olacak, ukala ifadesiz bir yere kadar gider iken, gerçekten salıvermek için çok serttir.

İronik olarak, öne çıkan topluluğun diğer üyeleri. Brixton’ın dünyaya hakim olma planları sıkıcıdır, ancak Elba karakteri insandan neredeyse daha fazla makineli bir kötü adamla uyum içinde tutar. (Bir noktada, Hobbs Terminatör ile savaştıklarını söyler ve Elba doğru miktarda acımasız öfke salgılar.) Hızlı ve ÖfkeliFilmler her zaman belli miktarda göze çarpan histrioniye sahiptir, ancak Kirby, bu filmlerin bilerek gülünç olduğunu anlayınca, samimiyet ve gizliliğin doğru karışımını bulur. Yine de, Hattie’ye artan çekiciliği yalnızca Shaw’ı kızdırdığı gerçeğiyle hızlanan – Hobbs’in görkemli sahneleri, filmin geri kalanının yetersiz kaldığı için onlara meyve suyu veriyor.

Leitch, önceki çalışmasının bravurası ile herhangi bir eylem sırasını düzenlemiyor. Hiçbir miktar koreografi veya profesyonel forma CGI imhası, bilinen set parçalarının hayata geçmesini sağlayamaz – yakın çeyrek savaşları bile nemlidir. Hobbs & Shaw’ın hiçbir yerinde karakterler bir gökdelenden diğerine uçan arabaları sürmezler – ya da uçaklarla ya da denizaltılarla sinir kovalayan dizileriyle meşgul olmazlar – ancak bu anlar önceki Fast & Furious taksitlerinde olduğu kadar saçma olsalar bile , kesinlikle bu franchise bir şey denemek için korkmadığını ilan etti. Karşılaştırma ile, Hobbs & Shawdüpedüz tembel, hatta alaycı, iyi giyilmiş aksiyon klişelerini geri dönüştürmekten mutlu hissediyor. Karakterleri sürekli olarak ne kadar maço olduklarını kanıtlamaya çalışan bir film için, Hobbs & Shaw oldukça içgüdüsel değildir.

Tür: Genel

Yapım: 2019

IMDB Puanı: 8.2

Yönetmen: David Leitch

Oyuncular: Dwayne Johnson , Jason Statham , Vanessa Kirby , Idris Elba , Eddie Marsan

BENZER FILMLER
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?