Sitemizde şuan toplam 3031 film bulunmaktadır.

Gözcüler 2 Son Kahraman – Neulovimye Posledniy Geroy 1080p Film izle

0
( Yüksek Kalite ) Fragman Tek ViD Tek OD Tek MRYorum yap

29
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Gözcüler 2 Son Kahraman – Neulovimye Posledniy Geroy  1080p Film izle

Almanın filmi, Savaşsız Yirmi Günün Ünlü Yönetmeni ve Arkadaşım Ivan Lapschitz’ın oğlu , Sovyetler’in beklenmedik bir şekilde karşı saldırıdan sonra Rus kırsalında mahsur kalan bir Alman askeri doktorunun hikayesini anlatıyor.Festival direktörü Michel Demopoulos’un bir araya getirdiği 14 başlıklı yarışma bölümünden birinci ve ikinci filme ayrılan en büyük ödülü – Altın İskender – kazandı. Film ayrıca Fipresci ödülünü aldı.

Usta Gürcü film yapımcısı Otar Iosseliani başkanlığındaki yedi üyeden oluşan uluslararası jüri, Çinli yönetmen Wang Xiaoshuai, İranlı Jafar Panahi ve usta İngiltere sinematografı Walter Lassaly’yi içeriyordu.

Özel Jüri ödülü Gümüş İskender’i, Calabria’daki bir kasabanın hayatını çürüten, kasvetli, neredeyse belgesiz bir tarzda, kasvetli, neredeyse çaresiz bir hikayeyi anlatan yönetmen Michelangelo Frammartino’dan İtalyan filmi The Gift (Il Donno) ‘ya verildi. diyalog kullanımı.

En iyi yönetmen ödülü Celina Murga tarafından Arjantinli Ana Y Los Otros’a (Ana ve Diğerleri) giderken, Benjamin Tucek’in yönettiği Çek girişi Devcatko (Girlie) , oyuncuları Dorota Nvotova ve Mario Kubas için büyük ödüller aldı.

Evli yaşam hakkında stilize edilmiş, sosyal fikirli bir film olan Dimitris Indares’in Yunanca giriş yaptığı Gamilia Narki (Tamamen Evli ), jürinin en iyi senaryo ödülünü aldı.

Başka bir yerel yazı olan “ Touch of Spice” , 28 kişilik Yunanistan Filmleri 2003 Panorama bölümünde sunuldu ve yerel bir film için Dewar destekli izleyici ödülünü aldı.

Tasos Boulmetis’i yönetti ve çocukluğunun hikayesini İstanbul’da gelişen bir Rum topluluğunda anlattı. Film, yerel gişede güçlü bir performans sergiledi. Festivalin hemen önünde açılış, tüm yabancı biletlerin çok ötesinde, etkileyici bir 700.000 artı giriş hakkı elde etti. Ticari faaliyetini henüz tamamlayan Karayip Korsanları , 440.000 kabul ile geride kaldı.

Spice Touch , Avustralya çokuluslu Village Roadshow ile ilgili Yunan şirketi Village Films tarafından hazırlanmıştır.

Festival’in uluslararası jürisi ve izleyicileri tarafından öne sürülen diğer yabancı rakip yapımlar şunlardı : Danehaye Rize Bari (Tiny

Kar taneleri) İran Alireza Amini (En Artistik Başarı) tarafından Elle Est Des Notres (She Is A Jolly İyi Fellow Fransa’nın Siegried Alnoy yön için (Özel Mansiyon) yoluyla).Hintli giriş Matrubhoomi (Kadınsız Bir Ulus ), yarışmanın en iyi yabancı filmi olan Dewars İzleyici Ödülü’nü aldı.

Tür: Genel

BENZER FILMLER
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?