Sitemizde şuan toplam 3031 film bulunmaktadır.

Dronlarin Savaşı – Battle of the Drones 1080p Türkçe Dublaj izle

0
( Yüksek Kalite ) Fragman Tek ViD Tek OD Tek MRYorum yap

43
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Dronlarin Savaşı – Battle of the Drones 1080p Türkçe Dublaj izle

Dronlar film yapımcıları tarafından daha önce imkansız olabilecek çekimleri elde etmek için giderek daha fazla kullanılıyor.Spectre’deki bir sahne için yönetmen Sam Mendes, kamerayı Trafalgar Meydanı’ndan İngiltere hükümetinin Dışişleri Bakanlığı’ndan uçurmayı seçti.

Vuruş, İngiltere hükümeti Film Londra, Büyükşehir Polisi, Londra Şehri yetkilileri ve Sivil Havacılık İdaresi’nin işbirliğini zorunlu kıldı, çünkü geceleri ve kalabalık Londra merkezinde çekildi.

Diziyi çeken havadan sinematograf ve Helicopter Film Services’in kurucusu Jeremy Braben, “Bir drondan başka hiçbir yolla elde edilemez” dedi. “Kamera, bir helikopterin güvenli bir şekilde çalışması için çok alçak, çatıların üstünden uçmak zorunda kaldı.”

İnsansız hava araçları (İHA) olarak daha az militarist olarak tanımlanan insansız hava aracı kullanımı, yapımcıların yaratıcı ve ekonomik faydalarını farkettikçe artmaktadır. Harcamalar 3, Transformers: Soyu tükenme yaşı, Wall Street Kurtları, Ormanda ve Yenilmezler’e: Ultron Çağı, drone dizileri. Kalabalık destekli Ekvador özelliği Final Minute , tamamen teknolojiyle çekilen ilk film olarak gösteriliyor.

Now You See Me 2’nin baş yapımcısı Kevin De La Noy, “Drones, bir vinç kolu ile helikopter arasındaki boşluğu kapatıyor” diyor . “Ses, performans veya diğer teknolojiler gibi küçümseme açısından rahatsız edici bir yere yakın değiller. Büyük binaların içinde çalışabilirler ve kamera izlerini veya vinçleri çekmekten kaçınacak hareketleri planlamanız gerekmez. ”

Yönetmen Jon M Chu, Macao’daki bir metro istasyonuna yerleştirilmiş bir tünelde ve Londra’daki Excel Center’ın içinde bir sahnede 20 sahne sahnesi için C-kamerası (ana A ve B-roll ünitelerinin yanı sıra) taşımak için platformu kullandı .

De La Noy “Uçağı yüksek ve geniş çekimler için ideal ancak yakın çekimler için daha az uygun” diyor. “Bir Technocrane, en uzun uzantısında size 50 feet hareket verecek, ancak bir dron herhangi bir yönde 200 feet sağlayan devasa bir sanal vinç.”

Braben, bir prodüksiyonun hava çalışması için doliler, pergeller, Rus Silahları, helikopterler veya tam boyutlu uçaklar kullanabileceğini, “dronlarla tüm bunları tek bir sürekli çekimde birleştirebilirsiniz” diyor Braben.

İHA çekimleri on yıl boyunca İngiltere’de yasal olmasına rağmen, ABD’de Federal Havacılık Kurumu (FAA) sadece Eylül 2014’te yasağını gevşetmişti. MPAA, prodüksiyonların daha az kısıtlayıcı yasalara sahip yerlere taşınmaya zorlandığını iddia etmişti. Kanada.

FAO’nun ticari film çekimi için 2014’ten beri onayladığı altı tedarikçiden biri olan Aerial Mob’ın kurucusu Tony Carmean, “Stüdyolar yasal ve sigorta işlemleri nedeniyle daha önce dronlara dokunmuyor” dedi. “FAA onayından bu yana talepte büyük bir artış oldu.”

Asıl sebep, dronların birçok bütçenin ötesinde üretim değerlerini elde etmek için bir araç olarak algılanmasıdır. Carmean, “İHA’lar diğer özel ekipmanlardan daha ucuza kiralama yapıyor” diyor. “20 dakika içinde kurabiliriz, oysa helikopterlerle daha fazla koordinasyon gerekiyor.”

Maliyetler, mürettebat, sigorta ve izinler dahil olmak üzere günde 3,000 $ ‘dan, genellikle kullanılan kamera sistemlerine ve lenslere bağlı olarak, günlük 15,000 – 16,000 $ arasında değişmektedir. Ucuz ve hafif GoPro kameralar, İHA filme çekirdeğinin temelini oluştururken, Red veya ARRI Alexa kameraları gibi dijital sine teçhizatının ağır yüklerini artırabilen platformlar ve özellikli üretim için profesyonel anamorfik lensler tercih edilir.

Güvenlik en önemli endişe olmaya devam etmektedir ve endüstri yoğun bir şekilde düzenlenmektedir. Özel muafiyet verilebilmesine rağmen, insanların çoğu üzerinde uçmak, kalabalık kapsama alanı için drone kullanımını dışlama eğiliminde olan dünyanın çoğu yerinde yasa dışıdır.Dronlar da helikopterlerin yerine geçmez. Aslında, çoğu İHA sinematografisi 100 feet veya daha düşük irtifalarda yapılır. Braben, “Bir helikopter bir binadaki bir kapıdan geçemez, ancak İHA’lar yasal olarak 1000 metreye kadar çıkamaz veya yüksek rüzgarda uçamaz” dedi.

Bazı İHA’lar yalnız çalıştırılabilse de, çoğu kamera mekanizmasının pan ve eğimini kontrol eden bir pilot ve bir operatör gerektirir. Pilot / anten DP ile sinematograf arasındaki hareketlerin tasarımındaki ilişki, terra firmadaki kilit kavramla benzerlik gösteriyor.

De La Noy, “Bir kamera ile dron operatörü arasında sıkı bir senkronizasyon gerekiyor” diyor. “Bir takıma satın alıyorsun.”

Tür: Genel

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 6.0

Yönetmen: Mitch Gould

Oyuncular: Dominique Swain , Jason Earles , Natassia Malthe , Oleg Taktarov , Louis Mandylor , Dan Southworth , Richard Alan Reid , Jo Marr , Michael Paré , Robert Reynolds

BENZER FILMLER
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Dronlarin Savaşı – Battle of the Drones 1080p Türkçe Dublaj izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Sheebra - 3 hafta önce demiş ki:

    R217C did not associate with the development of breast cancer in European women, neither in the overall analysis OR 1 36 hour cialis online